Skupujemy działki budowlane, leśne, rekreacyjne a nawet działki na ogródkach działkowych popularnie zwanych RODOS

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup działek budowlanych, rolnych, leśnych, rekreacyjnych

Zajmujemy się od wielu lat skupem nieruchomości w tym skupem działek. Mało która firma w Warszawie nie obawia się skupu nawet działek wypoczynkowych – rekreacyjnych potocznie zwanych błędnie rekraacyjnymi. Do takich działek należy nawet działka z przydziału w zakładzie pracy na ogródkach działkowych ROD.

Jeśli dysponujesz działką budowlaną w Warszawie lub okolicach zgłoś się do nas a my zaproponujemy najszybszy sposób jej zbycia – odkupienie po sprawdzeniu dokumentacji i ustaleniu potencjału w oparciu o miejscowy plan zagospodarowania terenu.

Działki budowlane w woj. Mazowieckim są przez nas najczęściej kupowane – czasami są to działki z gotowym pozwoleniem na budowę a czasami działki leśne czy rolne, których przekształcenie może zająć od 1-3 lat. Nie boimy się wyzwań i uważamy że warto każdy mail i każdą propozycję spływającą przez formularz dokładnie przeanalizować!

Zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o dokładne, rzetelne i szczegółowe wypełnienie formularza, co da nam możliwość oszacowania średnich cen transakcyjnych takiej działki jak Państwa… Przyspieszy to cały proces wyceny i pozwoli na osobistych oględzinach zaproponować naszą cenę zakupu.

Chcesz SPRZEDAĆ a nie SPRZEDAWAĆ – zgłoś się do nas!

Skup mieszkań Warszawa

Działki są drogą inwestycją i jeśli zależy na szybkiej sprzedaży nie masz co liczyć na osobę biorącą kredyt hipoteczny, gdyż będzie chciała połączyć kredytowanie działki z budową domu a taki proces aplikacji może zająć nawet 6 miesięcy do czasu wypłaty środków przez bank.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży i rozumiesz fakt, że nasz zarobek opiera się na zdyskontowaniu ceny sprzedaży kosztem szybkiej wypłaty to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wypłacamy nawet do 90% ceny rynkowej szacowanej na bazie dostępnych danych transakcyjnych z najbliższej okolicy…

Kierując zapytanie wpisz wszelkie możliwe detale jak stan na chwilę obecną (uzyskane pozwolenia), pełny adres, numer księgi wieczystej. Napisz także czy jesteś jedynym właścicielem nieruchomości i wszyscy właściciele chcą sprzedać, czy sprzedajesz jedynie swój udział!

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość