Skupujemy nieruchomości trudne, ze skomplikowaną sytuacją kredytową – np. kiedy byli współmałżonkowie posiadają mieszkanie na wspólnym kredycie frankowym

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup nieruchomości trudnych – Warszawa

Jeśli sprzedajesz miesiącami swoją nieruchomość i masz problem z jej zbyciem lub nawet wzbudzeniem zainteresowania wśród potencjalnych oglądających to skontaktuj się z nami – może zaoferujemy zdyskontowaną kwotę która będzie przez Ciebie akceptowalna a przez nas wypłacona praktycznie od ręki!

Są przypadki w których czas odgrywa znaczenie i nagła sprzedaż nieruchomości jest nieunikniona. W takich przypadkach SKUP NIERUCHOMOŚCI i kontakt z nami jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

Zawsze pojawia się dylemat “czy sprzedać, czy sprzedawać?”. Czyli czy zmniejszyć cenę do akceptowalnej przy istniejących warunkach rynkowych, czy też próbować wielomiesięcznej sprzedaży za wyższą sumę.

Trudna nieruchomość – Twoja kasa, nasze wyzwanie

Skup mieszkań Warszawa

Czujesz że jesteś bezsilny i chcesz się poddać ze sprzedażą? Masz już dość braku zainteresowania swoją nieruchomością i zastawiasz się czy są nikłe szanse żeby ją sprzedać w ciągu kilkunastu miesięcy?

A może nieruchomość którą posiadasz ma problem prawny, obciążona jest kredytem hipotecznym który zaciągnąłeś z byłą żoną a dodatkowo spłata jest w CHF ?

Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia – zadzwoń, napisz … a my znajdziemy wyjście z sytuacji !

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość