Skupujemy mieszkania zadniedbane, po rodzinach patologicznych, zalaniach, nieremontowane od dekad!

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup mieszkań do remontu – Warszawa

Mieszkanie które nie było remontowane przez kilka lat jest mieszkaniem nadającym się remontu, natomiast remont remontowi nie równy!

Są mieszkania których remont wymaga zerwania podłóg, tynków, instalacji i wyprucia całego mieszkania do przysłowiowej “gołej cegły”. Ma to miejsce w przypadku mieszkań w których ktoś zmarł a ciało uległo rozkładowi oraz w przypadku mieszkań po rodzinach dysfunkcyjnych w których alkohol i libacje doprowadziły do totalnej demolki mieszkania.

Często sprzedający mówi że mieszkanie jest do “odświeżenia” a po głębszej analizie dowiadujemy się, że płytki w łazience mają 40 lat. Biorąc pod uwagę standardy wykończeń – nawet tanich ale neutralnych i schludnych można śmiało powiedzieć, że zamiast odświeżenia należy dokonać generalnego remontu.

Nie inwestuj w remont, sprzedaj nam mieszkanie od ręki!

Skup mieszkań Warszawa

Remont wykonany nieprofesjonalnie, niezgodnie z obecnymi stylami lub w sposób indywidualny a nie neutralny spowoduje że będą to stracone pieniądze.

Mieszkanie takie nadaje się do powtórnego remontu a chęć odzyskania zapłaconych za remont pieniędzy niepotrzebnie zawyża cenę nieruchomości, która przestaje być atrakcyjna.

Jeśli stoisz przed dylematem czy sprzedać nieremontowane, czy zaufać niesprawdzonej ekipie remontowo-budowlanej i ryzykować to lepiej zadzwoń do nas lub napisz przez formularz i zaoferuj mieszkanie przed remontem!

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość