Skupujemy udziały w mieszkaniach – jest to dobre rozwiązanie jeśli udział wynika ze spadku a rodzina jest ciężka do negocjacji i nie wykazuje chęci odkupienia udziału!

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup udziałów w mieszkaniach – Warszawa

Jeśli posiadasz pospadkowe udziały w mieszkaniu to jesteś zobligowany do proporcjonalnego ponoszenia kosztów na czynsz, rachunki, podatki gruntowe czy remonty. To w wielu przypadkach tylko teoria, ponieważ częściowy właściciel ani nie podnosi kosztów, ani nie otrzymuje żadnych korzyści z tytułu posiadania części nieruchomości…

Jak to w życiu bywa – najtrudniej dogadać się z rodziną i bliskimi, ciężko zbyć im swój udział, bo chętni są do przejęcia go za darmo!

Problemy zaczynają się, kiedy dochodzi do niezręcznych sytuacji jak zadłużenia, kiedy to współwłaściciel częściowy także jest obciążany takim długiem, mimo iż nie czerpie jakichkolwiek profitów z tytułu posiadania udziałów.

Jeśli także masz udział w mieszkaniu na terenie Warszawy a nie potrafisz z rodziną ustalić uczciwego rozwiązania związanego ze sprzedażą im swojej własności to zapraszamy do nas. Czasem łatwiej zrobić biznes z obcą osobą niż z własną rodziną!

Posiadanie udziału to także posiadanie odpowiedzialności za zadłużenie!

Skup mieszkań Warszawa

Jeśli z mieszkania w którym posiadasz udziały nie korzystasz a udział jest iluzoryczny, bo nie czerpiesz z tego tytułu żadnych profitów a jednocześnie obawiasz się zadłużenia to lepiej zrobisz sprzedając swój udział i pozbywając się kłopotu…

Zadłużenie czynszowe w spółdzielni mieszkaniowej, wspólnocie, w zakładzie energetycznym może spowodować wpisanie Ciebie na listę dłużników KRD, BIK czy BIG.

Masz wątpliwości czy warto sprzedać i ile warty jest Twój współudział? Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy i podaj wszystkie detale wymagane w formularzu..

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość