Skupujemy mieszkania które są przedmiotem postępowania komorniczego i które są zadłużone lub są już zajęte przez komornika

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup mieszkań z komornikiem – Warszawa

Jeśli mieszkanie zostało zajęte przez komornika jako jedyny majątek z którego można wyegzekwować środki potrzebne do zaspokojenia wierzycieli to dalej jest czas na ugodę z komornikiem i spłatę długu.

Może się okazać, że mieszkanie będzie sprzedane na licytacji za kwotę wiele niższą niż my jesteśmy w stanie zaoferować, bądź też proces sprzedaży komorniczej może zająć tyle miesięcy, że dług wzrośnie znacząco.

My kupujemy mieszkania w ciągu kilku dni a oferowaną kwotę przedstawiamy już podczas oględzin w mieszkaniu. Ważne żeby wszelkie detale łącznie z pełnym adresem oraz numerem księgi były nam przedstawione poprzez formularz kontaktowy.

Z każdej sytuacji jest wyjście – nie poddawaj się!

Skup mieszkań Warszawa

Nawet jeśli jesteś w sytuacji podbramkowej jak zabezpieczenie komornicze na Twoim mieszkaniu to możemy pomóc poprzez szybki odkup nieruchomości oraz zaspokojenie roszczeń komornika.

To szybkie wyjście i mniej problematyczne niż próba dojścia do momentu gdy komornik będzie licytował mieszkanie. Nie wszyscy są skłonni kupić mieszkanie od komornika a także nie ma pewności ile czasu i ile licytacji będzie potrzebne na sprzedaż mieszkania.

Jeśli chcesz to zrobić szybko, bezproblemowo i bezpiecznie to zapraszamy do kontaktu z nami !

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość