Skup nieruchomości Warszawa

Skup nieruchomości

Skup mieszkań Warszawa

Z nami możesz spieniężyć swoją nieruchomość nawet w 1 tydzień !

Skup działek

Skup mieszkań Warszawa

Skupujemy działki budowlane, leśne, rekreacyjne a nawet działki na ogródkach działkowych

Skup mieszkań

Skup mieszkań Warszawa

Oferujemy bezpłatną wycenę a umowę notarialnie zamykamy nawet w 5 dni

Skup nieruchomości Warszawa Wesoła

Od wielu lat działamy na rynku lokalnym – obsługujemy głównie Warszawę oraz najbliższe okolice jak Piastów, Pruszków, Michałowice, Opacz Kolonię, Starą Wieś. Chętnie kupimy od ręki mieszkania a także działki budowlane.

Szukamy mieszkań i działek zarówno w samej Warszawie, jak wokół Stolicy – do 25 kilometrów!

Jeżeli dokumentacja jest przygotowana, pełna i nie budząca wątpliwości a cena atrakcyjna to jesteśmy w stanie kupić nieruchomość nawet w 3 dni…

Oferta Skupu Nieruchomości

Nasza oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb rynku, zawiera także renty hipoteczne!

Skup domów

Chociaż domy w chwili obecnej nie cieszą się dużym powodzeniem a ich indywidualna sprzedaż zajmuje czasem długie miesiące. Mimo, iż to trudne wyzwanie to jeśli posiadasz dom, niezależnie czy parterowy, czy też wielopiętrowy a cena jest atrakcyjna to zgłoś nieruchomość poprzez formularz kontaktowy. Wszystko jest kwestią ceny i atrakcyjności. My kupimy od Ciebie od ręki poniżej ceny rynkowej, tak abyśmy biorąc pod remonty oraz czas mogli także na tym zarobić!

Skup domów

Skup mieszkań

Skupujemy mieszkania szybciej niż możesz wymarzyć. Po kontakcie z nami umawiamy się na oględziny mieszkania. Ważne żeby w pierwszej wiadomości poprzez formularz dokładnie opisać nieruchomość oraz podać adres. Czemu właśnie adres? Ponieważ sprawdzimy ceny transakcyjne w okolicy i już na oględzinach będziemy mogli zaoferować cenę, która w przypadku akceptacji będzie wiążącą i taka też zostanie rozliczona przy notariuszu.

Skup mieszkań

Skup działek

Są zwolennicy mieszkania w bloku, ale część ludzi traktuje to jedynie jako okres potrzebny do wybudowania własnego, niezależnego domu. Działki są coraz droższe a próby windowania cen potrafią skończyć się trafieniem w okres spadkowy i zupełnym brakiem zainteresowania. Jeśli posiadasz działkę budowlaną, ale też leśną, rolną, czy nawet rekreacyjną (włącznie z “RODOS”) i chcesz ją błyskawicznie spieniężyć to skontaktuj się z nami.

Skup działek

Skup mieszkań do remontu

Sprzedając mieszkanie masz dylemat – malować, odnawiać, robić remont? Słaby remont i brak neutralnych kolorów farb, czy glazury jest gorszy od braku remontu. I tak nie trafisz w gust kupującego a będzie Ci trudniej zejść z ceny, ponieważ remont wiązał się z wydatkiem. Jeśli nie chcesz inwestować tylko od ręki sprzedać nam mieszkanie nieremontowane, zaniedbane lub otrzymane w spadku to czekamy na Państwa ofertę nieruchomości.

Skup mieszkań do remontu

Skup mieszkań zadłużonych

Zadłużenie mieszkania może mieć rożne postacie – zarówno samego kredytu hipotecznego, jak i zadłużeń w spółdzielni, wspólnocie, zadłużenia na rachunkach oraz zadłużenia osobistego obciążającego również nieruchomość. Zgodnie z prawem kupując nieruchomość zobligowani jesteśmy do zaspokojenia roszczeń wynikających z kredytu hipotecznego, czy zadłużeń w spółdzielni a resztę pieniędzy wypłacamy dopiero osobie sprzedającej mieszkanie.

Skup mieszkań zadłużonych

Skup mieszkań z dożywociem

Mieszkanie z dożywociem to mieszkanie, gdzie istnieje zapis o konieczności dożywotniego utrzymania osoby w nim zamieszkującej w zamian za przeniesienie prawa do mieszkania. Może to być postać np. odwróconej hipoteki czyli renty hipotecznej dożywotniej, gdzie oprócz pokrycia comiesięcznych opłat nabywca wypłaca też określoną kwotę jako swoistą rentę na poczet osoby zamieszkałej, która zrzekła się praw do nieruchomości.

Skup mieszkań z dożywociem

Kupimy każde mieszkanie od ręki – kwestią jest cena…

Dokonujemy błyskawicznego oszacowania rynkowej wartości mieszkania na podstawie danych o cenach transakcyjnych z danej nieruchomości lub najbliższej okolicy.

Oglądamy nieruchomość podwyższając lub obniżając cenę ofertową w zależności od stanu nieruchomości, poniesionych nakładów na remonty bieżące oraz jakości i stylu wykończenia.

Od razu na spotkaniu staramy się podać cenę za jaką możemy od Państwa odkupić mieszkanie… Pozostawiamy czas na przemyślenie i w przypadku akceptacji umawiamy termin u notariusza, gdzie dokonujemy podpisania aktu notarialnego wraz z płatnością przelewem lub gotówką !

Skup mieszkań Warszawa
Skup mieszkań Warszawa

Zadłużone, zaniedbane, z dożywociem a nawet rentą hipoteczną…

Mamy bardzo szeroką ofertę i nie unikamy trudnych nieruchomości jak mieszkania po pożarach, zalaniach, a nawet ze współwłasnością, czy mieszkania z dożywociem.

Nasze wieloletnie doświadczenie i zgromadzony kapitał pozwala nam podejmować wyzwania których inne firmy na rynku unikają.

Zawsze rzetelnie i terminowo podchodzimy do spotkań na których dokonujemy wyceny nieruchomości a dzięki szczegółowemu formularzowi stawiamy się na spotkaniu przygotowani i od razu proponujemy kwotę jaką możemy zapłacić przy notariuszu za daną nieruchomość.

Ze względu na to, że stosujemy wyłącznie uczciwe, bezpieczne i legalne rozwiązania…

Jeśli kupujemy mieszkanie z lokatorem, który jest zameldowany to musimy zdyskontować cenę o koszty zabezpieczenia lokalu zastępczego dla tej osoby.

W tym przypadku bierzemy także pod uwagę koszty prawników oraz poniesienie kosztów zabezpieczenia eksmisji na wypadek jeśli osoba mimo postanowienia sądu oraz zabezpieczenia innego lokum nie będzie chciała się wyprowadzić.

Nie stosujemy nieuczciwych i karygodnych praktyk polegających na samowolnych eksmisjach. Mieszkanie z lokatorem to zawsze problem – zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego nieruchomość…

Kupujemy także mieszkania z tzw. “dożywociem” czyli domieszkaniem osoby zajmującej lokum do jej śmierci. Takie mieszkania biorą pod uwagę amortyzację czasową ceny nieruchomości a także zabezpieczenia w postaci kosztów i opłat.

Proponujemy także rentę hipotecznąodwróconą hipotekę, czyli świadczenie wypłacane dożywotnio i obejmujące opłacanie czynszu, rachunków nieruchomości oraz wypłatę comiesięczną na konto w zamian za przeniesienie własności nieruchomości.

Jest to idealne rozwiązanie dla samotnych osób po 60tym roku życia, które chcą żyć komfortowo zapewniając sobie comiesięczny przychód.

Skup mieszkań za gotówkę.

Chociaż to potoczne powiedzenie to chodzi o możliwość natychmiastowej wypłaty pieniędzy za mieszkanie, bez starania się o kredyt hipoteczny.
Wypłacamy pieniądze przelewem na konto w kancelarii notarialnej – przy podpisywaniu umowy…

Ucieczka przed długami

Posiadana nieruchomość jest idealną lokatą kapitału i zabezpieczeniem przyszłości pod warunkiem, że jest w pełni spłacona i nie obciążona kredytem.

To często niepewność rynku pracy i utrata zatrudnienia z dnia na dzień jest przyczyną sprzedaży nieruchomości, którą w przypadku braku spłat rat kredytu bank zajmuje z pomocą komornika.

Sprzedaj nami nieruchomość zanim komornik sprzeda ją za bezcen i jeszcze obciąży Cię kosztami egzekucji !

Najszybsze rozwiązanie

Złożenie zapytania do SKUPU NIERUCHOMOŚCI jest niezobowiązujące ale z drugiej strony może być owocnym i dużo szybszym rozwiązaniem niż próba samodzielnego wystawienia ogłoszenia i łudzenie się że przyjdzie ktoś, kto bez starania się o kredyt kupi nieruchomość od ręki…

Biorąc pod uwagę realia rynku trzeba się spodziewać wielu telefonów, mnóstwa bezsensownych pytań o rzeczy już opisane w ogłoszeniu a wreszcie odwiedzin oglądających, irytacji targowania się przez osoby które dopiero za kwartał mogą posiadać środki po akceptacji i wypłacie kredytu!

W obecnej chwili samo rozpatrzenie wniosku kredytowego to 21 dni, potem następuje sprawdzanie zdolności kredytowej, wycena nieruchomości przez bank i analiza. To zajmuje łącznie około 3 miesięcy do otrzymania środków.

Jak szybko sprzedać nieruchomość?

 • 1-filled-64
  Każdą nieruchomość najszybciej sprzedasz zgłaszając się oczywiście do skupu nieruchomości, gdzie z otwartymi rękami i pieniędzmi na stole będziemy mogli uzgadniać warunki skupu Twojej nieruchomości w niecały tydzień! To oczywiście najłatwiejsze wyjście, ale jeśli lubisz drogę pod górę to przeczytaj także pozostałe propozycje…
 • 2-filled-64
  DOM. Dom to najcięższa nieruchomość do sprzedania. Zadbaj o to, żeby trawnik był skoszony, krzewy przycięte, cała działka wysprzątana a kostka i elewacja umyta. Sam dom musi być wysprzątany i pachnieć. Jeśli lubisz zapachy korzenne jak cynamon, goździki to przywitaj oglądających nie zapachem bigosu ale pieczonego ciasta!
 • 3-filled-64
  DZIAŁKA. Przygotuj wcześniej działkę do oględzin, zadbaj o każdy możliwy szczegół. Tutaj nie masz wielkiego pola do popisu ale usunięcie śmieci, liści, zadbanie o drzewka, krzewy, czy ogrodzenie to podstawa wpływająca na szybkość znalezienia kupującego i cenę samej działki. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!
 • 4-filled-64
  MIESZKANIE ZADŁUŻONE. Przygotuj pełną dokumentację, tak aby zostały obliczone zaległości wraz z odsetkami na dzień oględzin + jeszcze 7 dni, czyli jeśli zdecydujemy się zakupić mieszkanie to będziemy mieli pewność, że kwota spłaty zaległości jest kwotą całkowitą i nie zostaną doliczone dodatkowe odsetki za zwłokę!
 • 5-filled-64
  MIESZKANIE DO REMONTU. Zadbaj żeby w lokalu był włączony prąd i był do mieszkania swobodny dostęp – upewnij się że klucze w których posiadaniu jesteś pasują i można nimi otworzyć drzwi. Postaraj się usunąć maksymalnie dużo zbędnych przedmiotów z mieszkania, które mogą stanąć na drodze swobodnego poruszania się!
 • 6-filled-64
  INNE NIERUCHOMOŚCI. Pamiętaj że czystość, łatwa i szybka możliwość obejrzenia nieruchomości przy napiętym grafiku pracownika zajmującego się wycenami jest bardzo ważna. Zadbaj o to, żebyś nie musiał się wstydzić – nawet jeśli sprzedajesz garaż wolnostojący to upewnij się, że otworzysz bez problemu drzwi, wysprzątaj go i wywietrz przed przyjściem naszego pracownika 🙂

Ile warte jest mieszkanie?

Najprościej jest odpowiedzieć: tyle warte ile ktoś jest chętny za nie zapłacić. Ciężko teoretyzować i mówić, że mieszkanie piętro wyżej było praktycznie identyczne i poszło za 100.000 więcej niż my oferujemy.

Mieszkania się różnią wykończeniem, samo piętro ma znaczenie, bo parter czy czwarte piętro bez windy są tańsze nawet 15% od pozostałych pięter. Cenę może podnieść np. komórka, schowek lokatorski lub miejsce garażowe…

Zgłoszenie

Czym dokładniejsze zgłoszenie tym szybsza procedura zaoferowania przez nas oględzin z propozycją cenową

Wycena

Wstępnej wyceny dokonujemy już po otrzymaniu oferty a korygujemy ją na spotkaniu osobistym w zależności od stanu nieruchomości

Wypłata

Jeśli propozycja zostaje przyjęta i cena sprzedaży zaakceptowana umawiamy wizytę w kancelarii notariusza, gdzie podpisujemy akt