Skupujemy mieszkania po pożarach, wybuchach gazu i innych nieszczęściach gdzie należy ponieść duże nakłady finansowe na przywrócenie stanu zamieszkania

Zgłoszenie

Zgłoszenie przez formularz

Analiza

Analiza potencjału zgłoszenia

Odpowiedź

Kontakt z klientem i propozycja

Transakcja

Notarialne dopięcie transakcji

Skup mieszkań po pożarach – Warszawa

Jeśli Twoje mieszkanie zostało zniszczone na skutek pożaru, nie posiadasz środków na jego remont a dochodzenie roszczeń z ubezpieczalni może zająć długie miesiące a czasem nawet lata to chętnie odkupimy mieszkanie w takim stanie jakim jest obecnie.

Skupujemy mieszkania po pożarach, wybuchach gazu i innych znacznych zniszczeniach gdzie potrzebne są duże kwoty pieniędzy aby przywrócić stan pierwotny.

Czasami brak ubezpieczenia od pożaru, czasami brak jasnych przyczyn pożaru powodują, że ubezpieczalnia odmawia wypłaty odszkodowania. W takim przypadku prywatny proces sądowy może ciągnąć się latami. Jeśli nie stać Cię na czekanie i chcesz szybko sprzedać strawione przez pożar mieszkanie to zapraszamy do kontaktu z nami !

Pozbądź się bolesnych wspomnień – sprzedaj spalone mieszkanie!

Skup mieszkań Warszawa

Po spaleniu mieszkania czy innej nieruchomości jej właściciel zobligowany jest do zabezpieczenia nieruchomości, usunięcia przedmiotów mogących stworzyć zagrożenie dla mienia i zdrowia innych osób.

Oznacza to np. zabezpieczenie otworów okiennych przez wpływem czynników atmosferycznych (przez deszczem i zalewaniem sąsiadów) oraz utylizację szkodliwych dla zdrowia i życia przedmiotów które po spaleniu stają się niebezpieczne.

Chcesz szybko i bezboleśnie sprzedać spalone mieszkanie? Skontaktuj się z nami!

Wystarczy jeden telefon…

aby sprzedać nam nieruchomość